Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Pokityka Cookies.
Zamknij komunikat
BIP
Spis telefonów
stanowisko imię i nazwisko nr telefonu nr wew. adres e-mail
Burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski 94 31 88 329 42 um@polanow.eu
Z-ca Burmistrza Polanowa Piotr Górniak 94 31 88 329 42 um@polanow.eu
Sekretariat Małgorzata Eluszkiewicz 94 31 88 329 42 um@polanow.eu
REFERAT FINANSOWO BUDŻETOWY
Skarbnik Renata Gierszewska 94 34 80 784 36 r.gierszewska@polanow.eu
Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat od osób fizycznych Jadwiga Sierocka 94 34 80 786 38 j.sierocka@polanow.eu
Inspektor ds. księgowości budżetowej Maria Spiżewska 94 31 88 941 39 m.spizewska@polanow.eu
Inspektor księgowości podatkowej Ewa Spyra 94 34 80 786 38 e.spyra@polanow.eu
Inspektor ds. wymiaru podatków od osób prawnych oraz rozliczenia VAT Barbara Nicpoń 94 31 88 941 39 b.nicpon@polanow.eu
Inspektor ds. księgowości budżetowej Edyta Szypulska 94 34 80 757 24 e.szypulska@polanow.eu
Inspektor ds. księgowości budżetowej i kontroli podatkowej Katarzyna Pasieka 94 34 81 055 31 k.pasieka@polanow.eu
Pomoc administracyjna Agnieszka Olech 94 34 81 055 31 a.olech@polanow.pl
REFERAT INWESTYCJI, PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO, BUDOWNICTWA, GOSPODARKI KOMUNALNEJ
Kierownik Referatu Bogumił Badurak 94 34 80 641 47 b.badurak@polanow.eu
Inspektor ds. inwestycji, budownictwa i planowania przestrzennego Małgorzata Dworakowska 94 34 81 058 22 m.robakiewicz@polanow.eu
Doradca ds. inwestycji Jan Antoniak 94 34 81 059 23 j.antoniak@polanow.eu
REFERAT GEODEZJI, GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI, OCHRONY ŚRODOWISKA, ROLNICTWA I LEŚNICTWA
Kierownik Referatu Kazimierz Bodo 94 34 80 633 26 k.bodo@polanow.eu
Inspektor ds. obrotu nieruchomościami Mariola Domańska 94 34 80 357 28 m.domanska@polanow.eu
Inspektor ds. obrotu nieruchomościami Barbara Ryzińska 94 34 80 391 53 b.ryzinska@polanow.eu
Podinspektor ds. ochrony środowiska Jerzy Krystowczyk 94 34 80 783 27 j.krystowczyk@polanow.eu
REFERAT ORGANIZACYJNY I SAMORZĄDU
Kierownik Referatu Dorota Buczkowska-Szalbierz 94 31 88 353 35 d.buczkowska@polanow.eu
Inspektor ds. obsługi Rady Miejskiej Kamila Augustyniak-Kula 94 34 80 356 30 k.augustyniak@polanow.eu
Inspektor ds. kancelaryjno - technicznych Małgorzata Eluszkiewicz 94 31 88 329 42 m.eluszkiewicz@polanow.eu
Inspektor ds. systemu informatycznego Krzysztof Szypulski 94 34 81 060 45 k.szypulski@polanow.eu
SAMODZIELNE STANOWISKA
Kierownik USC Aleksandra Ostrowska-Chwastek 94 34 80 355 34 a.ostrowska@polanow.eu
Inspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych Jadwiga Olszewska 94 34 81 054 37 j.olszewska@polanow.eu
Inspektor ds. promocji i pozyskiwania funduszy Monika Krasnosielska-Żak 94 34 80 760 25 m.zak@polanow.eu
Pomoc administracyjna - koordynator projektu Joanna Siwiecka 94 34 80 760 25 j.siwiecka@polanow.pl
Inspektor ds. ochrony ludności, spraw obronnych i ochrony przeciwpożarowej oraz informacji niejawnych Jerzy Hirowicz 94 34 81 056 29 j.hirowicz@polanow.eu
STRAŻ MIEJSKA
Komendant Straży Miejskiej Andrzej Drzewiecki 94 34 81 062 32 a.drzewiecki@polanow.eu
Młodszy Inspektor Straży Miejskiej Jacek Karwowski 94 34 80 741 41 j.karwowski@polanow.eu
Strażnik Straży Miejskiej Adam Wrzosek 94 34 80 741 41 a.wrzosek@polanow.eu
Pomoc administracyjna Gabriela Suchocka 94 34 80 741 41 g.suchocka@polanow.pl
Włącz/wyłącz stopkę dokumentu  Drukuj dokument
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Szukaj w BIP
 
Poprawny XHTML 1.1 Strict Poprawny CSS!
© 2009 - 2018 Urząd Miejski w Polanowie - CMS by Krzysztof Szypulski