Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Pokityka Cookies.
Zamknij komunikat
BIP
Zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego
Ogłoszenie z dnia 23.02.2012 r. dotyczące zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
  1. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 20 grudnia 2011 r. (Dz. U. z 2012 poz. 19), w 2012 r. stawkę podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej ustala się w wysokości 0,95 zł na 1litr oleju.
  2. Wniosek o zwrot podatku składa się w terminach od dnia 1lutego do dnia 29 lutego i od dnia 1 sierpnia do dnia 31 sierpnia danego roku.
  3. Do wniosku o zwrot podatku akcyzowego dołącza się faktury VAT lub ich kopie potwierdzone przez pracownika urzędu miasta za zgodność z oryginałem.
  4. Wypłata zwrotu podatku przyznanego na podstawie decyzji, następuje w terminach:
    1. od dnia 2 kwietnia do dnia 30 kwietnia - jeżeli wnioski o zwrot podatku zostały złożone w terminie od dnia 1 lutego do dnia 29 lutego,
    2. od dnia 1 października do dnia 31 października - jeżeli wnioski o zwrot podatku zostały złożone w terminie od dnia 1 sierpnia do dnia 31 sierpnia.

Dokument PDF Wniosek do pobrania
Włącz/wyłącz stopkę dokumentu  Drukuj dokument
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Szukaj w BIP
 
Poprawny XHTML 1.1 Strict Poprawny CSS!
© 2009 - 2021 Urząd Miejski w Polanowie - CMS by Krzysztof Szypulski