Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Pokityka Cookies.
Zamknij komunikat
BIP
Redakcja Biuletynu
Siedziba redakcji  

Urząd Miejski w Polanowie
ul. Wolności 4
76-010 Polanów

tel.: 094 3188351; 094 3188353
fax: 094 3188387
e-mail: um@polanow.eu 

   
Administrator  
Krzysztof Szypulski tel.: 094 3481060
e-mai: admin@polanow.eu
   
Redaktorzy  
Renata Gierszewska tel.: 094 3480784
e-mail: r.gierszewska@polanow.eu
Dorota Buczkowska-Szalbierz tel.: 094 3188353
e-mail: d.buczkowska@polanow.eu
Kamila Augustyniak-Kula tel.: 094 3480356
e-mail: k.augustyniak@polanow.eu
Katarzyna Pasieka tel.: 094 3481055
e-mail: k.pasieka@polanow.eu
Małgorzata Dworakowska tel.: 094 3481058
e-mail: m.robakiewicz@polanow.eu
Bogumił Badurak tel.: 094 3480641
e-mail:  b.badurak@polanow.eu 
Mariola Domańska tel.: 094 3480357
e-mail: m.domanska@polanow.eu
Barbara Ryzińska tel.: 094 3480391
e-mail: b.ryzinska@polanow.eu
Jerzy Krystowczyk tel.: 094 3480783
e-mail: j.krystowczyk@polanow.eu
Włącz/wyłącz stopkę dokumentu  Drukuj dokument
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Szukaj w BIP
 
Poprawny XHTML 1.1 Strict Poprawny CSS!
© 2009 - 2018 Urząd Miejski w Polanowie - CMS by Krzysztof Szypulski