Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Pokityka Cookies.
Zamknij komunikat
BIP
Pomoc
PDF (ang. Portable Document Format) - jest formatem plików służącym do prezentacji, przenoszenia i drukowania treści tekstowo-graficznych, stworzonym i promowanym przez firmę Adobe Systems. Dostępna jest bezpłatnie pełna specyfikacja formatu PDF. Językiem opisu pliku PDF jest okrojona wersja języka programowania PostScript wzbogacona o elementy hipertekstowe.
Pobierz Adobe Reader Pobierz Adobe Reader, aby przeglądać dokumenty PDF.

Ikonki - legenda
Stopka dokumentu - po kliknięciu rozwija się stopka dokumentu, która zawiera: autora dokuemntu, osobę publikującą dokument, datę publikacji i ewentualną osobę dokunującą modyfikacji wraz z datą tej modyfikacji.

Drukuj - ikonka dostępna tylko dla dokumentów po jej kliknięciu dokument otwiera sie w nowym oknie i jest gotowy do wydruku.

FontSize - literki oznaczające rozmiar czcionki w wiadomości. Klikając je można zwiększyć lub zmiejszyć rozmiar czcionki.

Włącz/wyłącz stopkę dokumentu  Drukuj dokument
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Szukaj w BIP
 
Poprawny XHTML 1.1 Strict Poprawny CSS!
© 2009 - 2021 Urząd Miejski w Polanowie - CMS by Krzysztof Szypulski